top of page
IMPD-header.png

Domů / Produkty / Vizitky

VIZITKY

Tiskové formáty vizitek

Nejpoužívanější formáty vizitek jsou 90×50 mm a euroformát 85×55 mm, ale jsme schopni Vám zhotovit jakýkoliv Vámi požadovaný formát. Umíme také dvou, tří i vícedílné vizitky a další jiné netradiční formáty či zpracování.

Papíry pro výrobu vizitek

Běžně používanou gramáží papíru pro tisk vizitek je 300 - 350g. Obvykle našim zákazníkům doporučujeme papír v gramáži 350g. Nejčastěji používaným druhem papíru pro výrobu vizitek je matná či lesklá křída, u nás je možné vybírat i ze speciálních papírů s různým typem povrchů a gramáží, včetně recyklovaného papíru, které jsou certifikované pro digitální tisk. Vizitky je možné dále upravovat, laminovat atd.

Povrchová úprava vizitek

Vizitky je možné upravit lesklou, matnou či sametovou laminací – jednostrannou či oboustrannou.  Laminace slouží nejen jako estetický prvek, ale prakticky prodlužuje životnost vizitky.

Oblení rohů vizitek a další zpracování

Umíme vyrobit i vizitky s kulatými rohy v několika různých rádiusech. Včetně skládání, vrtání děr a řady dalších úprav.

Data pro tisk přijímáme ve formátu PDF

Pokud máte podklady pro tisk v jiném formátu než v tiskovém PDF, připravíme tiskové PDF z dodaných dat a pošleme Vám je ještě před tiskem ke schválení.

logo-P&G.png

Expresní tisk l Dodání do 24 hodin

S naší službou expresního tisku PRINT&GO si můžete vizitky nechat doručit nebo si je osobně vyzvednout do 24 hodin od zadání do tisku. 

bottom of page