top of page
IMPD-header.png

O NÁS

Komplexní služby v oblasti tiskové a grafické produkce poskytujeme pod značkou IMKOM PRINT & DESIGN od roku 2016. Vysoké úrovně jejich kvality dosahujeme díky spojení našich dlouholetých profesních dovedností a zkušeností s moderními polygrafickými technologiemi.

 

Vedle digitálního a velkoformátového tisku dokumentů, letáků, plakátů, časopisů, katalogů, samolepek, POS materiálů a vizitek se zaměřujeme i na přípravu a výrobu etiket a obalů pro menší výrobce a tiskovin pro e-shopy.

 

Nedílnou součástí našich služeb je vedle polygrafické výroby, grafického a obalového designu i poradenství spojené s přípravou a výrobou tiskovin. Během let jsme postupně rozšířili naši nabídku o tisk bílou barvou, termotransferový potisk textilu a další druhy dokončovacích prací, které zahrnují také ruční kompletaci etiket.

FULL-SERVIS
SLUŽBY
Postaráme se o vaše tiskové zakázky od A do Z. Díky partnerům v kooperaci zvládáme i specifické požadavky na kombinace technologií.
PROFESIONÁLNÍ TISK
V NEJVYŠŠÍ KVALITĚ
Tiskneme na nejmodernějších strojích, proto vždy dostanete tu nejvyšší kvalitu.
KOMPLEXNÍ
TISKOVÝ SERVIS
Realizujeme i kombinované zakázky podle typu a nákladu tisku, offsetový tisk s digitálním nebo velkoformátovým tiskem.
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
Jsme připraveni Vám poradít v pracovní dny od 9:00 do 17:00. Vaše dotazy nám můžete zaslat chatem, emailem či telefonem.
DODACÍ LHŮTY
A DORUČENÍ
Vždy se snažíme zakázky realizovat v co nejkratším čase. Doručujeme vždy tam, kam potřebujete.
bottom of page