top of page

Domů / Produkty / Letáky

LETÁKY

Tiskové formáty letáků
Nejpoužívanější formáty letáků jsou DL, A7, A6, A5, A4, A3, ale jsme schopni Vám zhotovit jakýkoliv Vámi požadovaný formát, včetně výroby skládaných letáků.

Papíry pro výrobu letáků
Běžně používanou gramáží papíru pro tisk letáků je od 130g. Obvykle našim zákazníkům doporučujeme papír v gramáži 130g. Nejčastěji používaným druhem papíru pro výrobu letáků je matná či lesklá křída, u nás je možné vybírat i z papírů s různým typem gramáží, včetně recyklovaného a kraftového papíru, které jsou certifikované pro digitální tisk. Letáky je možné dále upravovat, laminovat, vlepovat vzorky, kombinovat s jiným tiskovinami apod.

Povrchová úprava letáků
Letáky na papíru s gramáží vyšší než 160g je možné upravit oboustrannou laminací lesklou, matnou či sametovou. Laminace slouží nejen jako estetický prvek, ale prakticky prodlužuje životnost vizitky.

Skládané letáky
Letáky vyrábíme včetně skládání, do Z, oltářový lom, skládání do sebe.

Data pro tisk přijímáme ve formátu PDF

Pokud máte podklady pro tisk v jiném formátu než v tiskovém PDF, připravíme tiskové PDF z dodaných dat a pošleme Vám je ještě před tiskem ke schválení.

logo-P&G.png

Expresní tisk l Dodání do 24 hodin

S naší službou expresního tisku PRINT&GO si můžete letáky nechat doručit nebo si je osobně vyzvednout do 24 hodin od zadání do tisku. 

POPTÁVKA TISKU LETÁKU

Náhrát tiskové podklady
bottom of page